Hrou děti poznávají svět a rozvíjejí svoje motorické dovednosti. Snažíme se budovat prostředí, kde se děti budou bavit aktivním způsobem, kde mohou společně komunikovat a potkávat se.

Herní prvky a sestavy dětských hřišť Inter-play podporují fyzický i sociální rozvoj dětí všech věkových kategorií. Chceme dětem nabídnout bezpečné a kreativní prostředí pro hru. Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkovi s ohledem na velikost prostoru, finanční možnosti investora a věk budoucích uživatelů dětských hřišť.

Věříme, že naše nabídka splní Vaše představy a těšíme se na naši případnou spolupráci.

 

SLUŽBY PRO VÁS

  1. Poradenství při plánování, výstavbě a provozu dětských hřišť
  2. Poradenství pro vytvoření projekční studie místních podmínek
  3. Tvorba grafických návrhů a projektové dokumentace
  4. Realizace dětských hřišť včetně oplocení
  5. Terénní úpravy, dopadové plochy, umělé povrchy, montáž
  6. Dlouhá životnost herních prvků, bezúdržbový provoz
  7. Bezpečnost a odolnost proti vandalismu
  8. Záruka, revize a servis
  9. Pomůžeme Vám vytvořit vlastní hřiště a udělat krásný prostor pro vaše děti.
  10. Neváhejte nás kontaktovat!

 

 

MATERIÁL

Celokovová dětská hřiště Inter-play jsou vysoce kvalitní produkty s osobitým, neotřelým a zároveň velice praktickým designem. Pozinkované a práškově lakované ocelové konstrukce jednotlivých herních prvků a herních soustav zaručují jejich dlouhou životnost a také skýtají velkou výhodu v absolutně bezúdržbové péči.

Speciální řadu tvoří nerezový program LIMAKO. Dětská hřiště Limako jsou vyrobena z nerezové oceli, tj. materiálu nejvyšší kvality a maximální životnosti, který odolává vůči povětrnostním vlivům a nemusí se dále natírat, lakovat či jinak upravovat.

Používáme polyetylenové desky (HDPE) s protiskluzovým povrchem. HDPE je vysoce odolný plast, jehož předností je stálobarevnost, je celoprobarvený, neláme se, nehrozí poranění ostrými úlomky, odolává plísním a hnilobám, je odolný vůči UV záření.

 

BEZPEČNOST A CERTIFIKÁTY

Bezpečí a radost při hře dětí je pro nás samozřejmostí a prioritou číslo jedna. Proto jsou veškeré prvky dětských hřišť certifikované a splňují normu pro dětská hřiště ČSN EN 1176. Dětská hřiště se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností, minimálními nároky na údržbu, nadčasovým designem. Díky zvoleným materiálům s vysokou mírou pevnosti jsou dětská hřiště odolná vůči vandalismu.

 

SPECIAL PRO HANDIKEPOVANÉ

Řada SPECIAL pak nabízí herní prvky pro handikepované. Tyto speciální prvky a sestavy jsou vytvořeny pro vyžití, zábavu a rozvoj motorických dovedností dětí s různou úrovní postižení. Dětská hřiště SPECIAL neslouží jen pro handikepované děti, ale umožňují společnou zábavu pro všechny děti a jejich rodiče.