Celokovová dětská hřiště Inter-play jsou vysoce kvalitní produkty s osobitým, neotřelým a zároveň velice praktickým dizajnem. Umožňují najít řešení pro jakýkoliv veřejný i soukromý prostor. Například pro městské parky, školy a školky, sídliště, sportovní a rekreační areály či pro zahrady rodinných domů.

Svým robustním konstrukčním provedením a zvolenými materiály jsou kovové herní prvky a kovová dětská hřiště Inter-play určeny pro bezúdržbový provoz, dlouhou životnost a odolnost proti vandalismu. 

Naším cílem je, aby námi nabízené výrobky naplňovaly představy o moderním pojetí veřejného i soukromého prostoru a vhodně ho obohatily. Věříme, že se nám to daří a naše nabídka vás zaujme!

SLUŽBY PRO VÁS

Poradenství při plánování, výstavbě a provozu dětských hřišť. Poradenství pro vytvoření projekční studie místních podmínek. Tvorba grafických návrhů a projektové dokumentace. Realizace dětských hřišť včetně oplocení. Terénní úpravy, dopadové plochy, umělé povrchy, montáž. Dlouhá životnost herních prvků, bezúdržbový provoz. Bezpečnost a odolnost proti vandalizmu. Záruka, revize a servis.

Více

MATERIÁL

Celokovová dětská hřiště Inter-play jsou vysoce kvalitní produkty s osobitým, neotřelým a zároveň velice praktickým designem. Pozinkovaná a práškově lakovaná ocel zaručuje dlouhou životnost a bezúdržbovou péči. Speciální řadu tvoří dětská hřiště Limako, vyrobena z nerezové oceli, materiálu nejvyšší kvality a maximální životnosti. Používáme polyetylenové desky (HDPE) s protiskluzovým povrchem.

Více

BEZPEČNOST A CERTIFIKÁTY

Bezpečí a radost při hře dětí je pro nás samozřejmostí a prioritou číslo jedna. Proto jsou veškeré prvky dětských hřišť certifikované a splňují normu pro dětská hřiště ČSN EN 1176. Dětská hřiště se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností, minimálními nároky na údržbu, nadčasovým designem. Díky zvoleným materiálům s vysokou mírou pevnosti jsou dětská hřiště odolná vůči vandalismu.
Více

SPECIAL PRO HANDIKEPOVANÉ

Řada SPECIAL pak nabízí herní prvky pro handikepované. Tyto speciální kovové prvky a sestavy jsou vytvořeny pro vyžití, zábavu a rozvoj motorických dovedností dětí s různou úrovní postižení. Dětská hřiště SPECIAL neslouží jen pro handikepované děti, ale umožňují společnou zábavu pro všechny děti a jejich rodiče.
Více